Канівтурсервіс

ЛЬВІВ плюс ВЕЛНЕС І СПА

ЛЬВІВ плюс ВЕЛНЕС І СПАЛЬВІВ

плюс ВЕЛНЕС І СПА
(П'ятниця - неділя)
Гарантований щотижневий тур,
Мінімальна кількість туристів – 2.

1 день, п'ятниця. Зустріч туристів на залізничному вокзалі в Львові. Трансфер у  готель. Поселення згідно правил готелю. О 17:00 пішохідна екскурсія "Старий Львів". Огляд найцікавіших пам'яток міста - старовинних будівель, соборів, фортифікаційних споруд. Прогулянка унікальною середньовічної частиною міста, занесеною до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок з її 65-метрової Ратушею і 45 пам'ятниками архітектури, Латинський собор, часовня Боїмів, вежа Корнякта, Домініканський собор, комплекс Бернардинського монастиря, міський та королівський арсенали, Порохова вежа. .. Захоплюючі розповіді про видатних людей, які жили і гостювали у місті Лева, творили його історію. Відвідування унікальних куточків давнього Львова - Італійського та Вірменського двориків. Львівські легенди, байки та історичні курйози. Вільний час. Можливість самостійно відвідати кафе «Майстерня шоколаду», «копанки кави», ресторан «Криївка» і т.д.
Вечірня театралізована екскурсія «Нічна варта Львова» (150 грн. / Чол.). Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди і таємні обряди - все це чекає вас під час нічної прогулянки по місту.
2 день, субота. Сніданок. Автобусна екскурсія «Карпати - Wellness @ SPA». По дорозі зупинки: -  зоопарк «Лімпопо», площа більше 4 га, проживає більше 500 тварин з різних континентів, в тому числі з Австралії і Південної Америки; - Борислав, колишня нафтова столиця Галичини. Сьогодні місто приваблює до себе тисячі паломників, охочих відвідати церкву св. Анни (1902 г.), в якій зберігаються мощі понад 500 святих; - Східниця - бальнеологічний курорт, дегустація мінеральної води; - Трускавець - місто-парк, унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи, кінцевий пункт сьогоднішнього подорожі. Курорт відомий своєю лікувальною мінеральною водою «Нафтуся», яку можна продегустувати в бюветі мінеральних вод. Запрошуємо відпочити і відновити сили в одному з кращих SPA-центрів країни - «Royal SPA & Wellness центр». Одинадцять басейнів (спортивний, дитячий, джакузі, басейн з водою Мертвого моря, японське офуро), вісімнадцять саун і лазень (римські терми, турецький хамам, фінська, кедрова, інфрачервона сауни, соляні гроти), аква-бар, спортивна зона і багато іншого. Повернення до Львова.
3 день, неділя. Сніданок. Звільнення номерів. До від'їзду речі зберігаються в контрольному номері готелю. Вільний день.

За додаткову плату пропонуємо екскурсії:
«Місто з ароматом кави» (150 грн./ос., 2 години). Історії вживання кави, шлях до Європи, перші кав'ярні у Львові, боротьба з кавою в середньовічній Європі та Азії. Традиції і клієнти львівських кав'ярень, історії та курйозні випадки. Знайомство з сортами і методами обробками кави, способи заварювання і кавові традиції. І звичайно ж дегустація ароматної кави ...
«Львів і пиво» ​​(250 грн./ос., 2 години). Історія пивоваріння Львова, що варили єзуїти, чому популяризували вино і горілку, легенди і факти. Розповіді про легендарних львівських хуліганів і повісити, а також про найвідоміших львівських забігайлівках, де колись пили хмільний напій. Відвідування міні-заводу «Старгород», де на ваших очах вариться справжнє живе пиво. На завершення екскурсії, дегустація трьох сортів пива.
"Австрійський Львів" (120 грн. /ос., 2 години). Пішохідна екскурсія по місту часів 150-річного правління австрійських імператорів, які розширили місто, збагатили його новими будівлями та цілими кварталами: оперний театр, проспект Свободи, Галицька ощадна каса з її сидить статуєю Свободи, університет ім. І. Франка (колишній Галицький сейм), будинок вчених (колишнє казино), палац правосуддя, перший міський парк в Україні, монастирі, перетворені в тюрми, Цитадельна гора, музей однієї книги "Русалка Дністрова", львівська наукова бібліотека ім. Стефаника, палац Потоцьких, пасаж Міколяша, історія гасової лампи, філармонія і вулиця Академічна. Самостійний трансфер на залізничний вокзал.

У вартість входить: проживання та харчування за програмою, екскурсійне обслуговування, трансфер вокзал - готель, медична страховка.
Додатково оплачуються: факультативні екскурсії, вхідні квитки (зоопарк "Лімпопо" - дорослі - 50 грн., Діти - 30 грн .; СПА-центр - дорослі - 80 грн./2 години; діти - 50 грн./2 години; латинський собор - 5 грн., будинок вчених - 10 грн., оперний театр - 10 грн.).

Готель. "Гетьман", "Урбан", "Гелікон" - 2 * -3 *, 15-20 хв від центру, вартість 1370 грн.
Готель. "Соната", "НТОН", "Вольтер" - 3 *, 15-20 хв від центру, вартість 1720 грн.
Готель. "Старий Краків", "Престиж" - 2 * -3 *, центр, вартість 1720 грн.
Готель. "Євроготель", "Жорж", "Ін Львів" - 3 *, центр, вартість 2270 грн.

Довідки та замовлення за тел. (066) 786 09 55, (068) 02 01 180.Создан 11 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Реклама сайта

Интернет реклама УБС