Канівтурсервіс

Травневі свята НА ОЗЕРАХ ЗАКАРПАТТЯ

Травневі свята НА ОЗЕРАХ ЗАКАРПАТТЯТравневі свята НА ОЗЕРАХ ЗАКАРПАТТЯ
28.04 - 03.05
05.05 - 10.05

 
1 день. 17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м. Київ о 18:34. Виїзд потягом №13.
2 день. 8:06 прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40, +45 С.Басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в місті Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря.
3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія «Озеро Синевир - перлина Карпат». Овіяне легендами дивовижне по красі озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими луками, швидкоплинними річками Теребля і Чорна річка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. По дорозі зупинки:
- село Іза - закарпатська столиця лозоплетіння, покупка сувенірів і подарунків;
- підвісний міст через р. Ріка - фотографії на пам'ять;
- Синевирський перевал - неймовірна краса українських Карпат;
- реабілітаційний центр бурих ведмедів (не забудьте частування для клишоногих).
Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого. Погляду мандрівника відкриваються величні і мальовничі пейзажі - водну гладь озера оточують круті схили, вкриті хвойними деревами, вік яких досягає 150 років. А в центрі водної гладі, немов зіницю блакитного ока знаходиться невеликий острівець. Саме тому озеро Синевир називають морським оком Карпат. Повернення в готель. Вечеря.
4 день. Сніданок. Виїзд на територію зоологічного заказника.

По дорозі зупинки:
- долина нарцисів - унікальний біосферний заповідник площею 257 га, де в природі виростає і цвіте в кінці квітня - початку травня єдина в світі популяція вузьколистого нарциса;
- оленева ферма. Можливість погодувати і сфотографуватися з прекрасними тваринами;
Територія заказника 2400 га, в ньому водяться рідкісні види тварин і риб. Знайомство з форелевим господарством, можливість самостійно зловити і приготувати форель. Пікнік-обід на природі (бограч, форель по-закарпатськи). Повернення в готель.
5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія на ферму, що займається розведенням традиційних карпатських домашніх тварин - карпатського буйвола і карпатської кучерявої свині. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється у смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя ... Обід. Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами. Трансфер на залізничний вокзал в м Мукачево. 18:22.

Виїзд потягом №100.
6 день. 7:18 прибуття в Київ.


Готель "VIP"

Вартість туру:  дорослі 2500 грн.; діти до 12 років з двома дорослими 2300 грн.

У вартість входить: проживання в готелі, дворазове харчування, екскурсійне обслуговування, медична страховка.
Додатково оплачується: з/д проїзд Київ - Мукачеве - Київ, вхідні квитки.

Орієнтовна вартість вхідних квитків.

Термальні купальні "Косино": дорослі - 350 грн./3 години; діти ростом до 150 см - безкоштовно; Дегустація вин: дорослі - 70 грн., діти - 35 грн .;

Озеро Синевир: дорослі - 15 грн., діти - 3 грн .;

Реабілітаційний центр бурих ведмедів: дорослі - 15 грн., діти - 3 грн .;

Долина нарцисів: дорослі - 30 грн., діти - 10 грн .;

Ферма плямистих оленів: 20 грн;

Дегустація буйволяча ферма: дорослі - 50 грн., діти з двома дорослими - безкоштовно;

Замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн.
Додаткова інформація: вартість залізничних проїзду Київ-Мукачеве-Київ - близько 600 грн.

 

Довідки та замовлення за тел. (066) 786 09 55, (068) 02 01 180.Создан 11 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Реклама сайта

Интернет реклама УБС