Канівтурсервіс

Гуляночка в Карпатах

Гуляночка в КарпатахГуляночка в Карпатах

29.04 - 03.05
06.05 - 10.05

1 день. 17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м. Київ о 18: 34. Виїзд потягом №13.
2 день. 8:06. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40, +45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Повернення в Мукачево. Вечірня прогулянка по центру міста, знайомство з основними пам'ятками міста. Трансфер в готель, розміщення в номерах. Вечеря.
3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія «Озеро Синевир - перлина Карпат». Овіяне легендами дивовижне по красі озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими луками, швидкоплинними річками Теребля і Чорна річка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. По дорозі зупинки:
- Свято-Троїцький жіночий монастир - чудотворна ікона «Всецариця»;
-  дегустація мінеральної води з джерел Келечин (закарпатський «Нарзан») і Сойми (аналог «Єсентуки»);
- Синевирський перевал - неймовірна краса українських Карпат;
- реабілітаційний центр бурих ведмедів (не забудьте частування для клишоногих).
Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого. Погляду мандрівника відкриваються величні і мальовничі пейзажі - водну гладь озера оточують круті схили, вкриті хвойними деревами, вік яких досягає 150 років. А в центрі водної гладі, немов зіницю блакитного ока знаходиться невеликий острівець. Саме тому озеро Синевир називають морським оком Карпат. Повернення до готелю. Вечеря.
4 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя... Автобусна екскурсія «Ужгород - подорож у часі». Знайомство з Ужгородським замком. Ужгородський замок - одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України. Виникнення укріпленого поселення слов'янського племені білих хорватів на Замковій горі дослідники відносять до VII ст. Проте вперше воно згадується в угорських хроніках у IX ст. В нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудований після 1322 року, коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Сьогодні на території замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, в тридцяти залах якого налічується понад 100 тисяч експонатів. Пішохідна екскурсія по Ужгороду. Костел святого Юра (XVII століття), храм Христа Спасителя, Хрестовоздвиженський кафедральний собор (XVII століття), ортодоксальна синагога, побудована в мавританському стилі, пам'ятник запалювачами ліхтарів, найдовша в Європі липова алея. Обід в ресторані "Деца у нотаря". Трансфер на залізничний вокзал м Ужгород. 18:28.

Виїзд потягом №14.
5 день. 10:05 Прибуття до Києва.

Готель: "Weekend"

Вартість туру: дорослі - 1850 грн.; діти до 12 років з двома дорослими: 1700 грн.

У вартість входить проживання в готелі, дворазове харчування, екскурсійне обслуговування, медична страховка.
Додатково оплачується з/д проїзд Київ - Мукачеве - Ужгород - Київ, вхідні квитки.

Орієнтовна вартість вхідних квитків.

Термальні купальні: дорослі - 350 грн./3 години; діти ростом до 150 см – безкоштовно.

Дегустація вин: дорослі - 70 грн., діти - 35 грн .

Озеро Синевир: дорослі - 15 грн., діти - 3 грн .

Реабілітаційний центр бурих ведмедів: дорослі - 15 грн., діти - 3 грн .

Замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн .

 Ужгородський замок: дорослі - 40 грн., Діти - 20 грн.
Додаткова інформація: вартість залізничних квитків за маршрутом Київ - Мукачеве - Ужгород - Київ близько 600 грн.

 

Довідки та замовлення  за тел. (066) 786 09 55, (068) 02 01 180.Создан 11 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Реклама сайта

Интернет реклама УБС