Канівтурсервіс

Вінницький фонтан + Ландшафтний парк у с.Буки + дендропарк «Олександрія»
Незабутня подорож!

Вінницький фонтан + Ландшафтний парк у с.Буки + дендропарк «Олександрія»

15 жовтня 2016 року
Дорогі друзі, запрошуємо Вас до туру у Вінницю з можливістю відвідати Ландшафтний парк у с.Буки (Київська обл..) та насолодитися єднанням з природою в дендропарку «Олександрія» (м.Біла Церква).

Програма туру :

 

Ранній виїзд із м. Канева від «Авто-ріки» (6.00 год.)

 

9.00 Прибуття в Парк «Олександрія» (м.Біла Церква) який є в числі найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парку понад 200 років. Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, луками та водними об’єктами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Колекція парку налічує близько 2500 видів, різновидностей та форм рослин.

«Олександрія» — зразок ландшафтного парку з елементами романтизму та сентименталізму.

Пішохідна прогулянка по парку надасть вам незрівнянної насолоди, єднання з природою, її красою та силою. (25.00грн./15.00грн. + 6грн. музей)

11:00 Прибуття в с.Буки, Відвідування Ландшафтного парку підприємця Івана Суслова. Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Вхід на територію безкоштовний, проте послуги екскурсовода є не безкоштовними (20грн.)

Обід в ресторані комплексу с.Буки

 

13.00 Переїзд у м.Вінниця

16.00 Відвідування музею-садиби і усипальні М.І.Пирогова. Вартість вхідних квитків - 50 грн/чол.-25 грн. дит. (вхід на територію + Музей-садиба)  За бажанням, за доплату - Музей-аптека - 10 грн  Усипальня М.І.Пирогова – 30 грн.

17.00 Вільний час.  У вільний час Ви можете відправитися в подорож на прогулочному катері від набережної міста (30-40 хв.). Вартість - 60 грн/чол. в обидві сторони (факультативно). Так само, факультативно, Ви можете відвідати музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" (Вартість вхідного квитка - 20 грн/чол. 10грн/дит.)  У основі експозиції - приватні збори раритетних автомобілів і іншої техніки вінницького колекціонера О. Стрембицького. У музеї представлені більше 100 експонатів, зібраних за 35 років (музей «Владимир»)

 

21.00 - Відвідування фонтану ROSHEN (Вінницький фонтан) - єдиного в Україні і найбільшого в Європі плаваючого фонтану. Вас чекає незабутнє шоу з лазерним представленням і музикою.

 

22.15 – Відїзд до Канева

Вартість подорожі  280 грн.

Час для проведення заходів зазначено орієнтовно. Можливі зміни.
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда, страховка.

У вартість не входить: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

Деталі за телефонами 066-786-09-55, 068-02-01-180.Создан 02 окт 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Реклама сайта

Интернет реклама УБС