Канівтурсервіс

Вінницький фонтан, ландшафтний парк у с.Буки, дендропарк «Олександрія»

14 травня 2016 року, вартість подорожі 280 грн.Вінницький фонтан, ландшафтний парк у с.Буки, дендропарк «Олександрія»

14 травня  2016 року
Запрошуємо до туру у Вінницю з можливістю відвідати ландшафтний парк у с.Буки (Київська обл.) та насолодитися єднанням з природою в дендропарку «Олександрія» (м.Біла Церква).

Програма туру :

 

Ранній виїзд із м. Канів від «Авто-ріки» (6.00 год.)

 

9.00 Прибуття в Парк «Олександрія» (м.Біла Церква) який є в числі найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парку понад 200 років. Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, луками та водними об’єктами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Колекція парку налічує близько 2500 видів, різновидностей та форм рослин.

«Олександрія» — зразок ландшафтного парку з елементами романтизму та сентименталізму.

Пішохідна прогулянка по парку надасть вам незрівнянної насолоди, єднання з природою, її красою та силою. (20.00грн./10.00грн.)

11:00 Прибуття в с.Буки, Відвідування Ландшафтного парку підприємця Івана Суслова. Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Вхід на територію безкоштовний, проте послуги екскурсовода платні (30грн.)

Обід у ресторані комплексу с.Буки.

 

13.00 Переїзд до м.Вінниця

16.00 Відвідування музею-садиби й усипальні М.І.Пирогова. Вартість вхідних квитків - 50 грн/чол., 25 грн./дит. (вхід на територію + Музей-садиба).  За бажанням (за доплату) - Музей-аптека - 10 грн.  Усипальня М.І.Пирогова – 30 грн.

17.00 Вільний час.  У вільний час ви можете відправитися в подорож на прогулочному катері від набережної міста (30-40 хв.). Вартість - 60 грн/чол. в обидва боки (факультативно). Так само, факультативно, ви можете відвідати музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" (вартість вхідного квитка - 20 грн/чол., 10грн/дит.) В основі експозиції - приватні збори раритетних автомобілів та іншої техніки вінницького колекціонера О. Стрембицького. В музеї представлені більше 100 експонатів, зібраних за 35 років (музей «Владимир»).

21.00 - Відвідування фонтану ROSHEN (Вінницький фонтан) - єдиного в Україні і найбільшого в Європі плаваючого фонтану. Вас чекає незабутнє шоу з лазерним представленням і музикою.

22.15 – Відїзд до Канева

Вартість подорожі  280 грн.

Час для проведення заходів зазначено орієнтовно. Можливі зміни.
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда, страховка.

У вартість не входить: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

Довідки та замовлення за тел.: 066-786-09-55, 068-02-01-180.Создан 07 мая 2016  Комментарии       
Всего 1, последний 10 мес назад
triniti2 12 мар 2018 ответить
Добрий день! Напишіть, будьласка, чи дієвий даний тур і яка його вартість на сьогоднішній день?
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Реклама сайта

Интернет реклама УБС