Канівтурсервіс

Всего 6 сообщений

 
 kanivtourservis2013-02-08 14:47:09
Якщо відпочинок, то з Канівтурсервіс
 
 Triam2018-02-21 22:16:28
Triam.su - оптовый интернет-магазин детской одежды. Качественная детская и подростковая одежда. Заказы от 5000 рублей. Доставка по России (Белоруссии, Казахстану). ☎ +7 (926) 865-43-36.
 
 Хххххх2014-08-23 08:52:11
Коблево, б/о ”ВАЛЕРИЯ” - это ужасная база за такие деньги,душ не работает,вода гарячая бывает очень редко,туалеты вообще не убираются,везде очень грязно.Не берите с питанием все продукты кислые,приготовленно ужасно!Автобус не комфортабельный,кондиционер не работает,сопровождающая Яна не умеет организовать ничего,ей работать не в тур фирме а на ферме,одни панты ганяет!Отдых здесь -это зря выброшенные деньги!
1 Канівтурсервіс2014-08-24 09:34:274 года назад
 Уважаемая (ый) Хххххх. Цитата: "за такие деньги". Вопрос: "За какие деньги? 800 грн. за 7 дней плюс дорога туда и обратно? Думаю, что имея собственный автомобиль, вам бы этой сумы денег даже на бензин не хватило бы...
 
 Канівтурсервіс2013-11-22 15:36:42
Про нас пишуть у газеті.
dniprowazirka.com.ua/page.php?c=4398
Ще й грошей додому привезли…
Автор: № від 25 липня 2013 року

СОНЦЕ, МОРЕ, ПЛЯЖ >>>>>

Дуже часто в газетах можна зустріти публікації, в яких розповідається про принади відпочинку на морі, описуються цікаві місця, екзотика тощо. Але всі ці замітки або списані з інтернету, або вигадані. Ми ж пропонуємо сьогодні читачам враження реального канівчанина, який, до речі, скористався послугами не якоїсь там крутої столичної турфірми, а нашого рідного "Бюро подорожей "Канівтурсервіс" і отримав дійсно незабутні емоції та прекрасний відпочинок на узбережжі Чорного моря. Отже, слово Геннадію Ружеленку…

- Відпочивали ми з друзями сім днів у Криму біля Алушти в селищі Сонячногірське. Дорога до місця відпочинку була приємною і достатньо швидкою. Їхали комфортабельним автобусом (кондиціонер+телевізор+ДВД). Професійні водії, дванадцять годин часу (через кожні три години - зупинка), - і ми вже в Криму. Півострів зустрів нас лагідним сонцем та теплим морем. Проживали ми в номерах з власною кухнею, холодильником, санвузлом (туалет, умивальник та душ) і телевізором. До пляжу - 10 метрів. Не відпочинок, а "пісня". Вода в морі - прозора та тепла. Людей на узбережжі багато, та як на мене, це не критично, як для липня. По пляжу носять всякого роду "пахлаву-махлаву", та ми не купували ніякої їжі на узбережжі. Харчувалися або в "курортній їдальні", що знаходиться поруч із пляжем, або в чисельних кафе на узбережжі. Сніданок, як правило, готували самостійно. Благо - у номері була кухня з набором необхідного посуду.

Відвідали музей-церкву "Катастроф на воді" (в селі Малоріченське), присвячений пам'яті затонулих кораблів. Побували з дітьми в аквапарку міста Судак. Були біля найбільшого водоспаду в Криму Джур-Джур. Також відвідали Алуштинський акваріум, дельфінарій та побували в унікальному парку, що називається "Крим в мініатюрі". Зазначу, що розваги для себе кожен міг вибрати на свій смак. Це і нічний клуб на морському узбережжі, і атракціони для дітей. Ну, і найголовніше, - це море, сонце, відпочинок… Тиждень промайнув як один день, і вже час додому. На зворотній дорозі на нас чекав приємний подарунок від організатора відпочинку - безкоштовний обід в дорозі в одному із кафе поруч із містом Херсон. Приємно здивувало те, що 30% запланованих для витрат грошей ми привезли додому. Тобто, і відпочили добре, і великих грошей не витратили, чого і вам усім бажаю.

До речі, "Бюро подорожей "Канівтурсервіс" пропонує сьогодні відпочинок на морі не лише в Сонячногірську, а ще й в Алупці, Симеїзі, Рибачому, Малоріченську, Саках, Євпаторії, Новофедорівці, Міжводному, Феодосії, Залізному Порту, а також на Азовському морі. Все це недорого, до того ж, у вартість путівки входить проїзд, проживання, страховка та безкоштовний обід в дорозі. Можу підказати й телефони "Канівтурсервісу" - 3-18-58, 067-376-24-06, сторінка в інтернеті kanivtourservis.io.ua. Оце незабаром візьму кілька відгулів, то, може, ще раз гайну на море на тиждень-другий. Відпочинок - клас!

Записав Петро КРОХМАЛЮК
1 Канівтурсервіс2014-08-24 09:30:024 года назад
 Цитата: "за такие деньги". Вопрос: "За какие деньги? 800 грн. за 7 дней плюс дорога туда и обратно? Думаю, что имея собственный автомобиль, вам бы этой сумы денег даже на бензин не хватило бы...Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя
Реклама сайта

Интернет реклама УБС